אחרי אינספור סיפורים על רכישות הליכונים לבית, שהפכו בתוך חודשים ספורים לאבן שאין לה הופכין, הגיע הזמן להצטייד באחד מההליכונים היחידים שיודעים לספק לכם חוויית ספורט אולטימטיבית, ממנה לא יהיה לכם כל כך קל להיפרד – הליכוני יורק. York הוא מותג ספורט עולמי מוביל, המציע בין היתר, גם מכשיר הליכה ביתי ברמות תחכום שטרם הכרתם.

עם הליכון של יורק, אותו אפשר למצוא היום אך ורק אצל יבואן מורשה או חברת ספורט מובילה שמכבדת את עצמה ואת שמה, תוכלו ליהנות ממבחר גדול של פונקציות ספורטיביות ובכלל זה: שיפוע הליכה וריצה, שינויי קצב, תכניות הליכה או ריצה קבועות מראש, מיזוג אוויר פנימי, חיבור בלוטות', מסך מגע המשמש גם כמסך טלוויזיה וכן שורה של מדים אלקטרוניים למדידת דופק, שריפת קלוריות, שריפת שומנים, זמן ועוד.

עם הליכון כושר של יורק תוכלו לבנות תכניות אימון אישיות לכל אחד מבני הבית, כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל לחזור בכל פעם ישירות אל תכנית האימון האישית שלו במכשיר. חברת יורק מקפידה מאוד על איכות גבוהה, פונקציונליות ספורטיבית וחווייתית גבוהה אבל גם על מחיר אטרקטיבי, שמשקף את רמת האיכות והחוויה, אך גם יודע להתחרות עם כל השאר.

אצלנו בחנות Sport Online תוכלו להזמין עכשיו את כל אחד ממבחר הדגמים של הליכון York, לקבל מידע טכני מלא על כל דגם ודגם בליווי תמונות איכותיות ברזולוציה גבוהה ועם אפשרות הזמנה כאן ועכשיו במשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית. אל תתלבטו ואל תתמהמהו, להליכה ביתית הזמינו הליכון של יורק ושנו את חייכם מן הקצה אל הקצה.